Příčiny pocení hlavy

Příčiny pocení hlavy

Normální pocení hlavy můžeme označit jako zdraví prospěšnou věc. Jak je ale možné, že se náš obličej nebo celá hlava dokáží potit mnohem více než je to nutné pro přirozenou termoregulaci organizmu a odvod škodlivin z těla? Pokud se zpotíme po požití většího množství alkoholu nebo silně kořeněného jídla je to samozřejmě v pořádku. Pokud nás však pocení hlavy provází i pokud jsme zcela v klidu a běžné pokojové teplotě jedná se již o patologický stav, lékaři označovaný jako faciální hyperhidróza a s tím je třeba něco dělat.

Zjistěte jak z Vašeho života definitivně odstranit nadměrné pocení hlavy.

Nadměrné pocení hlavy se projevuje u obou pohlaví shodně buď již ve velmi raném věku nebo během hormonálních změn v pubertě. U některých žen potom můžeme pozorovat skokové zvýšení pocení hlavy, ale i jiných částí těla během klimakteria. Jednoznačně lze říci, že nadměrné pocení hlavy (faciální hyperhidróza) je dědičným onemocněním přenášeným z generace na generaci. V případě, že nadměrným pocením hlavy, ale i jiných částí těla trpí nebo v minulosti trpěl některý z Vašich příbuzných, je zde vysoká pravděpodobnost, že se tato diagnóza projeví i u Vás.

Řešení však existuje! Pokud trpíte nadměrným pocením hlavy Vy, někdo z rodiny nebo někdo z vašeho blízkého okolí můžete se projevům faciální hyperhidrózy velmi účinně bránit a moci si tak užívat život naplno, bez omezení která tato choroba přináší.

Zjistěte jak z Vašeho života definitivně odstranit nadměrné pocení hlavy.

Zjistěte jak z Vašeho života definitivně odstranit nadměrné pocení hlavy.
Zjistěte jak z Vašeho života definitivně odstranit nadměrné pocení hlavy.